1950 óta a sport szolgálatában!

Hírek

EXTRALIGA  7. HELYÉRT II. MÉRKŐZÉS
2024. Április 21.
Az első szettet szoros csatában sikerült megnyerni. Ennek a hatása még a második és harmadik játszmában is érződött, így végig közel tudtunk maradni az ellenfelünkhöz.
I. SEMMELWEIS NEMZETKÖZI RÖVIDPÁLYÁS ÚSZÓ KUPA
2024. Április 18.
A PSE Masters úszói az elmúlt napokban részt vettek az I. Semmelweis Nemzetközi Rövidpályás Úszó Kupán…
EXTRALIGA  7. HELYÉRT I. MÉRKŐZÉS
2024. Április 16.
Óriási küzdelemben maradtunk alul. Az első két elvesztett játszma után sikerült felállnunk, de a végjátékban a DÁG fontos pontokat szerzett…
LEGSPORTOSABB IGAZGATÓSÁG
2024. Április 13.
Az elmúlt években meghirdetett futóbajnokságok sikerén felbuzdulva, idén is keressük a legsportosabb címet elnyerő Igazgatóságot. Gyere el csapatban vagy akár egyedül!
UTÁNPÓTLÁS KÖRKÉP
2024. Április 10.
.
BALATON SZUPERMARATON
2024. Április 9.
2024. márciusában ismét megrendezésre került a Balaton Szupermarton. A versenyen 2017 óta különböző távokon indultam már, jellemzően csapatban vagy párban.
EXTRALIGA RÁJÁTSZÁS 5-8 HELYEZÉSÉRT 2. MECCS
2024. Április 8.
Kecskeméti RC - Pénzügyőr SE 3:1 Bár játékosaink mindent megtettek, ebben a meccsben nem volt több.
EXTRALIGA 5-8 HELYÉRT 2. MECCS
2024. Április 6.
Már csak 1 nap és csapatunk újra pályára lép. Gyertek el minél többen, szurkoljunk együtt! Hajrá Pénzügyőr!
PSE-KRC KÉPES ÖSSZEFOGLALÓ
2024. Április 4.
Tudjuk, hogy már mindenki a vasárnapot várja, de addig is, tekintsétek meg a Pénzügyőr SE - Kecskeméti RC 1:3 meccs képes összefoglalóját.
EXTRALIGA RÁJÁTSZÁS 5-8. HELYEZÉSÉRT
A hazai pálya előnyét a mérkőzés első szakaszában nem tudtuk kihasználni. Úgy tűnt csapatunk mentálisan az öltözőben maradt, ami sok ki nem kényszerített hibához vezetett.
EXTRALIGA KÖZÉPSZAKASZ 5-8. helyezésért
2024. Március 29.
Következő mérkőzésünk jövőhét hétfőn lesz megtartva. Ismételten a Kecskemét csapatával fogunk megküzdeni az 5 hely megszerzéséért.