WEBOLDAL

INSTAGRAM

FACEBOOK

ELÉRHETŐSÉG

Szakosztályvezető

Dr. Bagi Melinda

+36 70 521 3100

dr.bagi.melinda@penzugyorse.hu

Technikai Vezető

Fülöp Gergő

+36 70 430 4533

fulop.gergo@penzugyorse.hu

PSE KOSÁRLABDA SZAKOSZTÁLY 2021/2022-ES IDÉNY EDZŐI ÉS CSAPATAIK

Kik az edzők és csapataik?

Bíró Anikó (U18,U16,U14)

Bagi Bálint (U12)

Takács Gergely (U11)

Bagi Melinda (NB1 B)

Hol edzenek a csapatok?

CAMUGO® SportLab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.):

NB1-b és NB2-es csapataink

Lázár Ervin Általános Iskola (1043 Budapest, Erzsébet u. 31):

Leány regionális Junior bajnokság  (U18)

Leány serdülő és kadett megyei bajnokság (U16,U14)

Kenguru vegyes országos UP (U11)

Gyermek vegyes országos UP (U12)

Edzés időpontok?

CamUgo :

Hétfő: 18:30 – 20:30 (NB1/B)

Kedd: 19:00 – 20:33 (NBII)

Szerda: 18:30 – 20:00 (NB1/B)

Csütörtök: 19:00 – 20:30 (NBII)

Péntek: 18:30 – 20:30 (NB1/B)

Lázár Ervin ált. isk. :

Kedd: 16:30 – 19:30 (U11,U12 és U18,U16,U14)

Csütörtök: 16:30 – 19:30 (U11,U12 és U18,U16,U14)

Péntek: 18:00 – 19:30 (U18,U16,U14)

Milyen bajnokságban indulunk ?

Férfi NB1/B

NB2

Leány Junior országos UP (U18)

Kenguru vegyes országos UP (U11)

Gyermek vegyes országos UP (U12)

NB 1/b csapatnál ki az edző, technikai vezető ?

Edző: dr. Bagi Melinda

Technikai vezető: Fülöp Gergő

Hol vannak a mérkőzések ?

CAMUGO® SportLab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)

Lázár Ervin Általános Iskola (1043 Budapest, Erzsébet u. 31)

 

NB1 B-s játékosok:
  • Baranyi Péter Balázs
  • dr. Franczva Ádám
  • Horváth Barnabás
  • Kiss Lajos Tibor
  • Koflanovics Kristóf Miklós
  • Kollár Zsombor
  • Kovács Marcell
  • Nagy Joel
  • Nemes Milán Benedek
  • Steier Bence
  • Szálas Bence
  • Szekeres Ábel

NB2-es játékosok:
  • Balogh Ákos
  • Bedőcs Barnabás
  • Czérna Marcell Márió
  • Demjén Gábor
  • Dobos Viktor
  • Fülöp Gergő
  • Gonda Bence
  • Hajdú Balázs Donát
  • Kiss Dániel
  • Madaras János
  • Novák Tamás
  • Szekeres Zalán
  • Tárnok Róbert Attila
Leány Junior játékosok:
  • Balogh Csenge Sarolta
  • Borzási Adrienn
  • Braun Bettina Dorina
  • Ducza Lívia
  • Goller Hanna
  • Józsa Fatima
  • Katkics Dorottya
  • Király Lili
  • Kocsi Eszter
  • Kriller Panna
  • Papp Enikő Csenge
  • Sallay Míra Rebeka

KOSÁRLABDA SZAKOSZTÁLY TAO TÁMOGATÓI

Scroll to top

EZ A BÖNGÉSZŐ NEM TÁMOGATOTT.

KÉRJÜK HASZNÁLJON EGY MÁSIK BÖNGÉSZŐT!