2018.10.12. péntek 20.20
Pénzügyőr Sportegyesület-Budafok II: 70-50 (16-9, 15-12, 16-13, 23-16)

Fehér: 3, Szálas: 13, Dobos: 12, Tálos: 6, Schaul: 8, Demjén: 4, Lukács: 9, Mihalics: 15

Győzelemmel kezdett a Pénzügyőr SE hazai pályán!
A Budafok II. fiatalokból álló gárdája elszántan kezdte a mérkőzést, de a palánk alatt nem találták Demjén Gábor harcos játékának az ellenszerét, a PSE pedig kihasználta az adódó második lehetőségeket. A sok támadó lepattanónak köszönhetően az első negyedben ellépett a hazai alakulat, az első tíz perc után 16-9 –et mutatott az eredményjelző. A második negyedben zárkóztak a vendégek, sikerült faragniuk a hátrányukból, így kiegyenlített volt ez a játékrész
A harmadik negyedben a zóna ellenszerét Dobos Viktor triplái jelentették, valamint Lukács is remekül szállt be a padról és harcos mentalitása új lendületet adott a csapatnak.
A végjátékban nyílt az olló a két csapat között, így a PSE csapata megnyugtató előnye tudatában higgadtan győzedelmeskedett. Nagyon nagy dicséret illeti a fiúkat, hiszen centereink sérülése miatt, sokan kényszerültek más-más posztokon történő játékra, és valljuk be ez nem egyszerű. Mérlegünk ezzel 2/2 győzelem!