Pénzügyőr SE

Eseménylista

<< szeptember 2017 október november >>
<< 2016 jan.  febr.  márc.  ápr.  máj.  jún.  júl.  aug.  szept.  okt.  nov.  dec.   2018 >>
Havi események: október:

2017-10-01 - 10:00 - Pénzügyőr SE III. - MTK III. BP I oszt
Kategória: Sakk 
Mikor 2017-10-01 ettől 10:00 eddig 13:00
Helység: 1143 Budapest XIV. kerület Hungária krt. 114-116., NAV Informatikai Székház
Október 1-én a Hungária körúti NAV Informatikai székházban budapesti csapatbajnoki forduló lesz.
10 órai kezdettel a budapesti csapatbajnokság I. osztályában az MTK csapatát fogadjuk (Pénzügyőr SE III. - MTK III.)
ugyancsak 10 órai kezdéssel a budapesti csapatbajnokság III. osztályában a Barcza Gedeon SC csapatával játszik csapatunk (Pénzügyőr SE IV. - Barcza Gedeon SC III.)
2017-10-01 - 12:00 - MAFC - Pénzügyőr SE FF NBII
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-01 ettől 12:00 eddig 15:00
Helység: Idegenben
2. forduló
2017-10-01 - 16:00 - Sümegi Röplabda Egyesület - Pénzügyőr SE NBI
Kategória: Röplabda 
Mikor 2017-10-01 ettől 16:00 eddig 17:00
Helység: Sümeg Tatár
Idegenben
2017-10-07 - 17:00 - Gödi SE- Pénzügyőr SE Női NBI/B
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-07 ettől 17:00 eddig 19:00
Helység: Idegenben
4. forduló
2017-10-08 - 09:30 - Pénzügyőr Kupa meghívásos utánpótlás sakk csapatverseny
Kategória: Sakk 
Mikor 2017-10-08 ettől 09:30 eddig 15:00
Helység: 1143 Budapest XIV. kerület Hungária krt. 114-116., NAV Informatikai Székház
VERSENYKIÍRÁS

Pénzügyőr Kupa meghívásos utánpótlás sakk csapatverseny

Időpont: 2017. október 8. (vasárnap) regisztráció: 9,00 – 9,20
A csapatverseny tervezett kezdési időpontja 9,30
Helyszín: 1143 Budapest XIV. kerület Hungária krt. 114-116., NAV Informatikai
Székház – félemelet étterem
Résztvevők: a meghívott utánpótlás korú játékosokból álló csapatok, a csapatok
létszáma 6 fő
Nevezési díj nincsen, Élő ponthatár nincsen, a csapatok a csapatvezetők által
megadott erősorrend szerint játszák le mind a hét fordulót, a fordulók között nincsen
korlátozva a csapatok összeállításának változtatása az előzetesen leadott erősorrend
alapján
Meghívott csapatok:
 Csepel TK csapata; vezető Szöllősi László; [E-MAIL]
 Barcza Gedeon SC csapata; vezető Grimm György; [E-MAIL]
 MTK csapata; vezető Balla Attila; [E-MAIL]
 Sárkány DSE csapata; vezető Nádasi Balázs; [E-MAIL]
 Palota Sakk csapata; vezető Mihály Zoltán; [E-MAIL]
 Kőbánya SC csapata; vezető Korpics Zsolt; [E-MAIL]
 Pénzügyőr I. csapata; vezető Magyar Ottó; [E-MAIL]
 Pénzügyőr II. csapata; vezető Lovas Zsolt; [E-MAIL]
A mérkőzés versenybírója Deli Kristóf; [E-MAIL]
Fontos: kérjük a csapatvezetőket, hogy legkésőbb október 6-án estig a csapatok
összeállítását e-mailen juttassák el Deli Kristófhoz.
7 fordulós körversenyt rendezünk, a végeredményt a több szerzett csapatpont,
azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, azt követően a több megszerzett
táblapont dönti el.

A Pénzügyőr SE két csapata az első fordulóban egymás ellen játszik, a sorsolást a
SWISS Manager programmal bonyolítjuk le. Játékidő 2*15 perc digitális órákkal,
bónusz idő nélkül.
A tornagyőztes csapat serleget kap, az első három helyezett csapat mindegyik tagja
(6-6- 6 fő) érmet kap.
A gyerekeket és kísérőket sós süteménnyel, cukorkával, ropival és üdítővel várjuk!
A beléptetéshez mindenki hozzon magával igazolványt (diákigazolvány, személyi
igazolvány), az igazolványok felmutatását a portaszolgálat általában kéri. A
rendezvényre korlátlan számú kísérő léphet be.
A szervezők telefonszámai:
Magyar Ottó: 0036 30 9963917
Lovas Zsolt: 0036 70 6837706

A verseny szabályait a versenybíró a helyszínen ismerteti.

Minden résztvevőt szeretettel várunk!

Budapest, 2017. szeptember 24.

Pénzügyőr Sportegyesület
sakkszakosztálya
2017-10-08 - 11:00 - Dunaharaszti MTK- Pénzügyőr SE FF NBII
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-08 ettől 11:00 eddig 13:00
Helység: Idegenben
3. forduló
2017-10-08 - 15:00 - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - PÉNZÜGYŐR SE NBIII
Kategória: Labdarúgás 
Mikor 2017-10-08 ettől 15:00 eddig 17:00
Helység: Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Stadion
9. forduló
2017-10-08 - 17:30 - Don Bosco VRCK Volleyball Kft - Pénzügyőr SE NBI
Kategória: Röplabda 
Mikor 2017-10-08 ettől 17:30 eddig 19:30
Helység: Kazincbarcika
Kazincbarcika
2017-10-13 - 15:00 - Pénzügyőr SE I. / Publó Csákvár TC NBI
Kategória: Asztalitenisz 
Mikor 2017-10-13 ettől 15:00 eddig 18:00
Helység: Budapest X.IV, Róna u. 86-100.
9. forduló
2017-10-13 - 18:00 - Pénzügyőr SE IV. - FKF SK NBIII
Kategória: Asztalitenisz 
Mikor 2017-10-13 ettől 18:00 eddig 21:00
Helység: Budapest X.IV, Róna u. 86-100.
6. forduló
2017-10-14 - 07:30 - Parádfürdő – Parádsasvár
Kategória: Természetbarát 
Mikor 2017-10-14 ettől 07:30 eddig 18:00
Helység: Mátra
Kapcsolat:
Szabó Kornélia túravezető
06-30/497-6960

Túraleírás
2017-10-14 - 11:00 - Pénzügyőr SE - Eszterházy KFSC Női NBI/B
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-14 ettől 11:00 eddig 14:00
Helység: Budapest, Kőér utca 1/A Spartacus sporttelep
5. forduló
2017-10-14 - 14:30 - PÉNZÜGYŐR SE - CSEPEL FC
Kategória: Labdarúgás 
Mikor 2017-10-14 ettől 14:30 eddig 17:30
Helység: Budapest, ESMTK STADION Ady Endre u.
10. forduló
2017-10-14 - 15:00 - Pénzügyőr SE I. / Honvéd Szondi SE NBI
Kategória: Asztalitenisz 
Mikor 2017-10-14 ettől 15:00 eddig 18:00
Helység: Budapest X.IV, Róna u. 86-100.
4. forduló
2017-10-14 - 15:00 - Pénzügyőr SE III - Kováts DSE Karcag I NBII
Kategória: Asztalitenisz 
Mikor 2017-10-14 ettől 15:00 eddig 17:00
Helység: Budapest X.IV, Róna u. 86-100.
4. forduló
2017-10-14 - 18:30 - Pénzügyőr SE - Csepel DSE FF NBII
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-14 ettől 18:30 eddig 20:30
Helység: Budapest, Kőér utca 1/A Spartacus sporttelep
4. forduló
2017-10-15 - 17:00 - FINO Kaposvár SE - Pénzügyőr SE NBI
Kategória: Röplabda 
Mikor 2017-10-15 ettől 17:00 eddig 19:00
Helység: Kaposvár Sportcs.
Kaposvár Sportcs.
2017-10-20 - 18:30 - Kispest NKK - Pénzügyőr SE Női NBI/B
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-20 ettől 18:30 eddig 21:00
Helység: Idegenben
6. forduló
2017-10-21 - 06:00 - DDK- Simonfa túra
Kategória: Természetbarát 
Mikor 2017-10-21 - 06:00 Vége 2017-10-23 - 22:00
Helység: Simonfa
Kapcsolat:

Bakonyi Aladár
06-20-534-5145


Túraleírás
2017-10-21 - 10:00 - III. Palóc Kupa és Eums kvalifikációs karate verseny
Kategória: Küzdősport 
Mikor 2017-10-21 ettől 10:00 eddig 15:00
Helység: Salgótarján Városi sportcsarnok
III. Palóc Kupa és Eums kvalifikációs karate verseny
2017-10-21 - 14:30 - TARR ANDRÁSHIDA SC - PÉNZÜGYŐR SE
Kategória: Labdarúgás 
Mikor 2017-10-21 ettől 14:30 eddig 17:00
Helység: Zalaegerszeg, Andráshida LSC Sporttelep
11. forduló
2017-10-21 - 16:00 - Dunaújvárosi AC - Pénzügyőr SE FF NBII
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-21 ettől 16:00 eddig 18:00
Helység: Idegenben
5. forduló
2017-10-22 - 17:00 - Pénzügyőr SE-DEAC SNK Kft NBI
Kategória: Röplabda 
Mikor 2017-10-22 ettől 17:00 eddig 19:00
Helység: Pénzügyőrs SE Kőér utcai csarnoka
Kapcsolat: lsd. Elérhetőség
2017-10-27 - 18:00 - Pénzügyőr SE IV. - Sanitas-Budo SE I. - NBIII
Kategória: Asztalitenisz 
Mikor 2017-10-27 ettől 18:00 eddig 21:00
Helység: Budapest X.IV, Róna u. 86-100.
8. forduló
2017-10-28 - 11:00 - Pénzügyőr SE - Nyíradony VVTK Női NBI/B
Kategória: Kézilabda 
Mikor 2017-10-28 ettől 11:00 eddig 13:00
Helység: Budapest, Kőér utca 1/A Spartacus sporttelep
7. forduló
2017-10-28 - 14:30 - PÉNZÜGYŐR SE - THSE-Szabadkikötő NBIII
Kategória: Labdarúgás 
Mikor 2017-10-28 ettől 14:30 eddig 17:00
Helység: Budapest, ESMTK STADION Ady Endre u.
12. forduló
2017-10-29 - 10:00 - VSE-Infraplan - Pénzügyőr SE NB I/B
Kategória: Sakk 
Mikor 2017-10-29 ettől 10:00 eddig 14:00
Helység: Szombathely, Rumi Rajk sétány 1.
Szombathely, Rumi Rajk sétány 1.

Következő 10 esemény ...
2017-11-04 Börzsöny
2017-11-04 Balla József birkózó Emlékverseny
2017-11-04 Hódmezővásárhelyi LKC - Pénzügyőr SE Női NBI/B
2017-11-04 Pénzügyőr SE - FTC KN KFT II. FF NBII
2017-11-05 BKV ELŐRE - PÉNZÜGYŐR SE NBIII
2017-11-07 Dunaferr SE - Pénzügyőr SE NBI
2017-11-10 Pénzügyőr SE IV. / MAVEX SE II. NBIII
2017-11-11 Pénzügyőr SE - Orosházi NKC Női NBI/B
2017-11-11 PÉNZÜGYŐR SE - DUNAHARASZTI MTK
2017-11-11 VII. PLÁZA KUPA Ökölvívó Nemzetközi verseny.

Keresés Pénzügyőr SE

Események a hónapban: 22

HKSCPSV






2346
910121315
16171920
2324262729
3031




Csapatbajnokságok eredménye - 2019-2020

ARCHÍVUM

Véletlenszerű Képek

Támogatóink

Nemzeti Adó -és Vámhivatal
Budapest Airport- repülőjegy vásárlás
Futanet
GEOINFORM
Gilda Max
Spuri Futóbolt
Sportegyesületek Országos Szövetsége
Velossimo Kft.
BioTechUSA protein-vitamin.hu
Smart Int Magyarország Kft.
Eurovéd Security Zrt.
LV International Kft
Morihana