Pénzügyőr SE

Szabadidősport - Asztalitenisz szakág 2016-2017

Szabadidősport - Asztalitenisz szakág 2016-2017

Az asztalitenisz szakág a Bp. VIII. Elnök u. 1 szám alatti csarnokban tartja edzéseit, és kerületi versenyeit.
Edzések: péntek 15:00 – 21:00-ig
Versenyek: hétfő, kedd 18:00 – 21:00-ig

4 db. verseny minőségű asztalon játszunk, a mozgás, és a társasági élet öröméért. A testedzés, egészségmegőrzés ezután is a fő céljaink között szerepel. Jövőre nézve, továbbra is szeretnénk bajnoki versenyben részt venni.
Sok szeretettel várjuk a pingpongozni vágyó sporttársakat.


Fekete Gábor
70 436 4027
[E-MAIL]



1-es csapat:

1. Pénzügyőr SE - HCTC-M-K AK II.-Wasabi 7:9
Szeptember 05. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
2. SZUFLA SE IV. - Pénzügyőr SE 13:3
Szeptember 15. csütörtök 18:30 XIV. Kafka Margit köz 6. (Ált.Isk.)
3. Pénzügyőr SE - SZÜV ASE I. 6:10
Szeptember 19. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
4. Shopsport SE - Pénzügyőr SE 7:9
Szeptember 26. hétfő 18:00 XIV. Istvánmezei út 1-3.
5. Pénzügyőr SE - ESMTK V. 8:8
Október 3. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
6. KFKI SK. III. - Pénzügyőr SE 11:5
Október 10. hétfő 18:00 XII. Konkoly Thege út 29-33.
7. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE VII. 9:7
Október 17. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
8. Lendület SE I.-Ybl Tervező - Pénzügyőr SE 13:3
Október 27. csütörtök 18:00 V. Bécsi u. 1. (1/2 em. 37 kcs.)
9. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE VI.-Dunaholding 8:8
Október 31. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
10. Sanitas-Budó SE VI. - Pénzügyőr SE 6:10
November 8. kedd 18:45 II. Marczibányi tér 13.
11. Pénzügyőr SE - Ikarus BSE II. 10:6
November 14. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
12. KSI SE VI. - Pénzügyőr SE 10:6
November 21. hétfő 18:00 XIV. Istvánmezei út 1-3.
13. Pénzügyőr SE - Puskás DSK II. 8:8
November 28. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
14. Pénzügyőr SE - ABC Centerline III.
December 5. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
15. Ferencvárosi Vasutas SK - Pénzügyőr SE
December 14. szerda 18:00 IX. Péceli u. 2.

2-es csapat:

1. Pénzügyőr SE - Herkules Neting team SE II. 16:0
Szeptember 5. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
2. ÁNY Biztonsági Nyomda SK II. - Pénzügyőr SE 10:6
Szeptember 15. csütörtök 18:30 XIV. Szőnyi út 2.
3. Pénzügyőr SE - Hidegkúti SC-Klebelsberg IV. 12:4
Szeptember 19. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
4. Szent Pál Akadémia-HSE II. - Pénzügyőr SE 4:12
Szeptember 30. péntek 18:00 X. Száva u. 1.
5. Pénzügyőr SE - PDSK-Csintalan-párducok 12:4
Október 3. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
6. Belvárosi Asztalitenisz SE IV. - Pénzügyőr SE 7: 9
Október 11. kedd 18:00 V. Kálmán Imre u. 10.
7. Pénzügyőr SE - Budai XI SE VIII.-Mafilm 12:4
Október 17. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
8. mozgovideo.hu SK - Pénzügyőr SE 8:8
Október 25. kedd 18:00 XII. konkoly Thege út 29-33.
9. Pénzügyőr SE - Szigeti SK II. 11:5
Október 31. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
10. Szivárvány BSK I. - Pénzügyőr SE 3:13
november 9. szerda 18:30 X. porcelán u. 3-5.
11. Pénzügyőr SE - Hidegkúti SC-Klebelsberg I. 4:12
November 14. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
12. Angyalföldi Meteor SK - Pénzügyőr SE 9:7
November 25. péntek 18:30 X. Porcelán u. 3-5.
13. Pénzügyőr SE - BVSC-Zugló Sportiskola VI. 6:10
November 28. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
14. Pénzügyőr SE - Dunakanyar Asztalitenisz SK
December 5. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
15. Csepel-Sziget SE I. - Pénzügyőr SE
December 14. szerda 17:30 XXI. Táncsics Mihály u. 92-96.

3-as csapat:

1. PDSK-Csintalan Csibék - Pénzügyőr SE 1:15
Szeptember 9. péntek 17:30 XVI. Újszász u. 108. (BGF)
2. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE X. 8:8
Szeptember 13. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
3. MTSE II. - Pénzügyőr SE 7: 9
Szeptember 19. hétfő 18:00 XII. Tamási Áron u. 64.
4. Pénzügyőr SE - BKV Előre SC IV. 5: 11
Szeptember 27. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
5. x - Pénzügyőr SE
Nincs játék
6. Pénzügyőr SE - Dorsum SK 16:0
Október 11. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
7. Kolonics Sportiskola - Pénzügyőr SE 1:15
Október 21. péntek 17:30 XXII. Tompa u. 2-4.
8. Pénzügyőr SE - Dunakeszi vidám fiúk SK 9:7
Október 25 kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
9. Pingpongvár SK - Pénzügyőr SE 7:9
November 4. péntek 18:00 XII. Tamási Áron u.64
10. Pénzügyőr SE - x
Nincs játék
11. Agrár SE - Pénzügyőr SE 1:15
November 15. kedd 18:30 II. Zilah u. 3.
12. KFKI Petőfi női - Pénzügyőr SE 10:6
November 21. hétfő 18:00 XIV. Istvánmezei út 1-3.
13. Pénzügyőr SE - Csepel-Sziget SE II. 14:2
November 29. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
14. x - Pénzügyőr SE
Nincs játék
15. Pénzügyőr SE - ÁNTSZ-Károlyi I.
December 13. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.

4-es csapat:

1. Zuglói pingpongosok - Pénzügyőr SE 0: 16

2. Pénzügyőr SE - PDSK Csintalan-Tornádó 14:2
Szeptember 12. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
3. Csepeli Vállalkozók SE III. - Pénzügyőr SE 5:11
Szeptember 22. csütörtök 18:00 XXI. Központi út 17-19.
4. Pénzügyőr SE - x
Nincs játék
5. Brumi szöcske team II. - Pénzügyőr SE 6:10
Október 3. hétfő 18:00 IX. Üllői út 119.
6. Pénzügyőr SE - KFKI Petőfi VI. 6:10
Október 10. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
7. MTSE III. - Pénzügyőr SE 6:10
Október 18. kedd 18:00 XII. Tamási Áron u. 64.
8. Pénzügyőr SE - ÁNTSZ-Károlyi II. 12:4
Október 24. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
9. Szivárvány BSK II. - Pénzügyőr SE 2:14
November 2. szerda 18:30 X. porcelán u. 3-5.
10. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE XI. 14:2
November 7. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
11. x - Pénzügyőr SE
Nincs játék
12. Pénzügyőr SE - Csepel-Sziget SE III. 12:4
November 23. szerda 17:30 XXI. Táncsics Mihály u. 92-96.
13. Külvárosi PC - Pénzügyőr SE
December 1. csütörtök 18:00 IV. Váci út 102.
14. Hidegkúti SC-Klebelsberg V. - Pénzügyőr SE
December 8. csütörtök 18:00 II. Templom u. 2-10.
15. Pénzügyőr SE - FKFV VI.-Justitia
December 12. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.


Keresés Pénzügyőr SE

Események a hónapban: 5

HKSCPSV





12
345678
111213141516
171820212223
2425272830
31





Csapatbajnokságok eredménye - 2016-2017

PSE nyári táborok 2017

2017 PSE nyári táborok

ARCHÍVUM

Véletlenszerű Képek

Támogatóink

Nemzeti Adó -és Vámhivatal
Budapest Airport- repülőjegy vásárlás
Tervezett 2017-ös eseményeink
Gilda Max
Spuri Futóbolt
Sportegyesületek Országos Szövetsége
Velossimo Kft.
BioTechUSA protein-vitamin.hu