Pénzügyőr SE

Szabadidősport - Asztalitenisz szakág 2017-2018

Szabadidősport - Asztalitenisz szakág 2017-2018

Az asztalitenisz szakág a Bp. VIII. Elnök u. 1 szám alatti csarnokban tartja edzéseit, és kerületi versenyeit.
Edzések: péntek 15:00 – 21:00-ig
Versenyek: hétfő, kedd 18:00 – 21:00-ig

4 db. verseny minőségű asztalon játszunk, a mozgás, és a társasági élet öröméért. A testedzés, egészségmegőrzés ezután is a fő céljaink között szerepel. Jövőre nézve, továbbra is szeretnénk bajnoki versenyben részt venni.
Sok szeretettel várjuk a pingpongozni vágyó sporttársakat.


Fekete Gábor
70 436 4027
[E-MAIL]



Pénzügyőr SE IX.


1. Kispest SE V. - Pénzügyőr SE IX. 16:0 Játék nélkül
Szeptember 4. 18:30 XIX. Nádasdy u. 98 (bejárat: Jókai u.-ból)
2. Pénzügyőr SE IX. - KIWI SE
Szeptember 11. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
3. Pénzügyőr SE IX. - Lendület SE III.- BFKH Nép-eü.
Szeptember 18. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
4. Ferencvárosi Vasutas SK - Pénzügyőr SE IX.
Szeptember 27. 18:00 IX. Péceli u. 2.
5. Pénzügyőr SE IX. - Csepeli Vállalkozók AKE I.
Október 2. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
6. BKV Előre SC III. - Pénzügyőr SE IX.
Október 10. 18:00 X. Fehér út 1. (BKV telep)
7. Pénzügyőr SE IX. - ESMTK III.
Október 16. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
8. Honvéd Zrínyi SE II. - Pénzügyőr SE IX.
Október 26. 18:00 VIII. Kerepesi út 29/b
9. Pénzügyőr SE IX. - SZÜV ASE I.
Október 30. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
10. Budai XI SE IX.-Meteorok - Pénzügyőr SE IX.
November 10. 18:30 X. Porcelán u. 3-9. (MAVEX)
11. Pénzügyőr SE IX. - Igazságügyi SC I.
November 13. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
12. Puskás DSK III. - Pénzügyőr SE IX.
November 22. 18:30 IX. Gyáli út 22.
13. Pénzügyőr SE IX. - Budai XI SE III.-Őrmező
November 27. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
14. Pestszentimrei PSE I. - Pénzügyőr SE IX.
December 4. 18:00 XVIII. Nagykőrösi út 55-57. (Ált.Isk.)
15. Pénzügyőr SE IX. - Budai XI SE VII.
December 11. 18:30 VIII. Elnök u. 1.

16. Pénzügyőr SE IX. - Kispest SE V.
Január 15. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
17. KIWI SE - Pénzügyőr SE IX.
Január 23. 18:45 XIX. Vécsey u. 9-13. (Iskola)
18. Lendület SE III.- BFKH Nép-eü. - Pénzügyőr SE IX.
Január 30. 18:15 XIII. Váci út 174.
19. Pénzügyőr SE IX. - Ferencvárosi Vasutas SK
Február 5. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
20. Csepeli Vállalkozók AKE I. - Pénzügyőr SE IX.
Február 14. 18:00 XXI. Központi út 17-19 (Hátsó bejárat, Csepeli Ipari Park)
21. Pénzügyőr SE IX. - BKV Előre SC III.
Február 19. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
22. ESMTK III. - Pénzügyőr SE IX.
Február 26. 18:30 XX. Ady Endre u. 98. (Ált. Isk.)
23. Pénzügyőr SE IX. - Honvéd Zrínyi SE II.
Március 5. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
24. SZÜV ASE -Pénzügyőr SE IX.
Március 14. 18:15 XII. Tamási u. 64. (Pingpong Vár, bejárat az épület hátoldalánál)
25. Pénzügyőr SE IX. - Budai XI SE IX.-Meteorok
Március 19. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
26. Igazságügyi SC I. - Pénzügyőr SE IX.
Április 13. 18:15 IX. Bakáts tér 12. (Ált. Isk.)
27. Pénzügyőr SE IX. - Puskás DSK III.
Április 16. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
28. Budai XI SE III.-Őrmező - Pénzügyőr SE IX.
Április 23. 18:50 II. Marczibányi tér 13. (Ormai László csarnok)
29. Pénzügyőr SE IX. - Pestszentimrei PSE I.
Április 30. 18:30 VIII. Elnök u. 1.
30. Budai XI SE VII. - Pénzügyőr SE IX.
Május 11. 18:50 II. Marczibányi tér 13. (Ormai László csarnok)



Pénzügyőr SE Kutyaütők

1. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Hidegkúti SC-Klebelsberg III. 12:4
Szeptember 4. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
2. VOKE SZIM I. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Szeptember 12. 18:00 IV. Elem utca 5-7. (művelődési ház)
3. Belvárosi Asztalitenisz SE III. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Szeptember 21. 18:00 V. Kálmán Imre utca 10. (alagsor)
4. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - mozgovideo.hu SK
Szeptember 25. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
5. Hidegkúti SC-Klebelsberg I. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Október 7. 18:00 II. Templom u. 2-10.
6. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - ÁNY. Biztonsági nyomda SK II.
Október 9. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
7. Dunakanyar Asztalitenisz SK - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Október 19. 18:00 XIV. Róna utca 86-100. (Postás)
8. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - KFKI Petőfi SE IV.
Október 23. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
9. Pingpongvár SK I. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Október 30. 18:00 XII. Tamási Áron utca 64. (Pingpongház)
10. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Budai XI SE XI.-Mafilm
November 6. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
11. Pestújhelyi Sport Club IV. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
November 15. 18:00 XV.ker. Szűcs István utca 45. (Közösségi ház)
12. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - ÁNTSZ-Károlyi I.
November 20. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
13. Római AC - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
November 28. 17:45 III.ker. Templom utca 3-5.
14. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Jövőbarát SK
December 4. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
15. Puskás DSK-Csintalan-Párducok - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
December 15. 18:00 XVI. ker. Újszász utca 108. ( BGF )

16. Hidegkúti SC-Klebelsberg III. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Január 17. 18:00 II. Templom u. 2-10.
17. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - VOKE SZIM I.
Január 22. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
18. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Belvárosi Asztalitenisz SE III.
Január 29. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
19. mozgovideo.hu SK - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Február 6. 18:00 XII. Konkoly Thege út 29-33. (KFKI)
20. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Hidegkúti SC-Klebelsberg I.
Február 12. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
21. ÁNY. Biztonsági nyomda SK II. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Február 22. 18:30 XIV. Szőnyi út 2. ( BVSC )
22. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Dunakanyar Asztalitenisz SK
Február 26. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
23. KFKI Petőfi SE IV. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Március 7. 17:45 XIV. Istvánmezei út 1-3. (KSI)
24. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Pingpongvár SK I.
Március 12. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
25. Budai XI SE XI.-Mafilm - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Március 21. 18:00 XV. Szentmihályi út 171. II.emelet
26. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Pestújhelyi Sport Club IV.
Április 9. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
27. ÁNTSZ-Károlyi I. - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Április 17. 18:30 IV. Erzsébet utca 69. (kisterem)
28. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Római AC
Április 23. 18:00 VIII. Elnök utca 1.
29. Jövőbarát SK - Pénzügyőr SE-Kutyaütők
Május 3. 18:45 III. Pethe Ferenc tér 1-3
30. Pénzügyőr SE-Kutyaütők - Puskás DSK-Csintalan-Párducok
Május 7. 18:00 VIII. Elnök utca 1.


Pénzügyőr SE Csilla-billa


1. Puskás DSK-Csintalan-Tornádó - Pénzügyőr SE-Csilla-billa 2:14
Szeptember 6. 18:00 XVI. Újszász utca 108. ( BGF )
2. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - VOKE SZIM II.
Szeptember 11. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
3. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - x
4. Dunakeszi vidám fiúk SK - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Szeptember 29. 18:30 IV. Fóti út 56. (Gergely G. akadémia)
5. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Pingpongvár SK II.
Október 2. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
6. Mustármag SK II. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Október 10. 18:00 VIII. ker. Elnök utca 1. (PP club)
7. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Bakosfa kft XXII.kerület
Október 18. 18:00 XXII. Borkő utca 10-12. (II.emeleti terem)
8. ÁNTSZ-Károlyi II. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Október 24. 18:30 IV. Erzsébet utca 69. ( kisterem )
9. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - FKFV VI.-Justitia
Október 30. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
10. x - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
11. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Dorsum SK
November 13. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
12. Csepel-Sziget SE II. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
November 21. 17:30 XXI. Táncsics Mihály utca 92-94.
13. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - MTSE I.
November 27. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
14. KFKI Petőfi SE VI. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
December 4. 18:30 XII. Konkoly Thege út 29-33. (KFKI)
15. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - x

16. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Puskás DSK-Csintalan-Tornádó
Január 15. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
17. VOKE SZIM II. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Január 23. 18:00 IV. Elem utca 5-7. (művelődési ház)
18. x - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
19. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Dunakeszi vidám fiúk SK
Február 5.18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
20. Pingpongvár SK II. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Február 16. 18:00 XII. Tamási Áron utca 64. (Pingpongház)
21. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Mustármag SK II.
Február 19. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
22. Bakosfa kft XXII.kerület - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Február 28. 18:00 XXII. Borkő utca 10-12. (II.emeleti terem)
23. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - ÁNTSZ-Károlyi II.
Március 5. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
24. FKFV VI.-Justitia - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Március 12. 18:00 IX. Gyáli út 36. (FKF Rt)
25. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - x
26. Dorsum SK - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Április 12. 18:30 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
27. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - Csepel-Sziget SE II.
Április 16. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
28. MTSE I. - Pénzügyőr SE-Csilla-billa
Április 23. 18:00 XII. Tamási Áron utca 64. (Pingpongház)
29. Pénzügyőr SE-Csilla-billa - KFKI Petőfi SE VI.
Április 30. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP club)
30. x - Pénzügyőr SE-Csilla-billa


Pénzügyőr SE NAVigátor

1. Pénzügyőr SE-NAVigátor - KFKI Petőfi SE VII. 10:6
Szeptember 4. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
2. Budai XI SE XII. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Szeptember 12. 18:00 IX. Koppány utca 2-4. (Top spin terem)
3. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Zuglói pingpongosok SK
Szeptember 18. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
4. Pénzügyőr SE-NAVigátor - PSZMK-Keszi
Szeptember 25. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
5. Nagymező-Topspin AC - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Október 4. 18:00 IX. Koppány utca 2-4. ( Soroksári úti Tesco üzletsor, Top spin terem)
6. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Puskás DSK-Csintalan-Csibék
Október 13. 18:00 XVI. ker. Újszász utca 108.( BGE )
7. x - Pénzügyőr SE-NAVigátor
8. Pénzügyőr SE-NAVigátor - MTSE II.
Október 23. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
9. BKV Előre SC IV. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
November 2. 18:00 X. ker. Fehér út 1/c. (BKV telephely,faház hátul)
10. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Csepel-Sziget SE III.
November 7. 17:45 XXI. Táncsics Mihály utca 92-96. (Jedlik Ányos gimnázium)
11. Hidegkúti SC-Klebelsberg VI. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
November 16. 18:00 II.ker.Templom u. 2-10.
12. Pénzügyőr SE-NAVigátor - x
13. Agrár SE - Pénzügyőr SE-NAVigátor
November 28. 18:30 II. Zilah utca 3. ( Budai Pingpong klub )
14. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Szivárvány BSK II.
December 4. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
15. Csepeli Vállalkozók Klubja III. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
December 14. 18:00 XXI. Központi út 17-19.

16. KFKI Petőfi SE VII. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Január 15. 18:00 VII. Istvánmezei út 1-3. (KSI)
17. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Budai XI SE XII.
Január 22. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
18. Zuglói pingpongosok SK - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Január 31. 17:30 XIV. Róna utca 86-100. (Postás csarnok)
19. PSZMK-Keszi - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Február 7. 18:00 IV. Váci út 102. (Vízművek sporttelep)
20. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Nagymező-Topspin AC
Február 12. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
21. Puskás DSK-Csintalan-Csibék - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Február 23. 18:00 XVI. Újszász utca 108.(BGE)
22. Pénzügyőr SE-NAVigátor - x
23. MTSE II. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Március 7. 18:00 XII. Tamási Áron utca 64. (Pingpongház)
24. Pénzügyőr SE-NAVigátor - BKV Előre SC IV.
Március 12. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
25. Csepel-Sziget SE III. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Március 20. 17:45 XXI. Táncsics Mihály utca 92-96. (Jedlik Ányos gimnázium)
26. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Hidegkúti SC-Klebelsberg VI.
Április 9. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
27. x - Pénzügyőr SE-NAVigátor
28. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Agrár SE
Április 23. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)
29. Szivárvány BSK II. - Pénzügyőr SE-NAVigátor
Május 1. 18:30 X. Porcelán utca 3-5.
30. Pénzügyőr SE-NAVigátor - Csepeli Vállalkozók Klubja III.
Május 7. 18:00 VIII. Elnök utca 1. (PP Club)




Keresés Pénzügyőr SE

Események a hónapban: 20

HKSCPSV

12346
7810
141516171820
2122232425
2829



Csapatbajnokságok eredménye - 2020-2021

ARCHÍVUM

Véletlenszerű Képek

Támogatóink

Nemzeti Adó -és Vámhivatal
Budapest Airport- repülőjegy vásárlás
Hungrana Keményítő- és Izocukorgyártó és Forgalmazó Kft.
Futanet
GEOINFORM
Gilda Max
Spuri Futóbolt
Sportegyesületek Országos Szövetsége
Velossimo Kft.
Smart Int Magyarország Kft.
Eurovéd Security Zrt.
LV International Kft
Morihana
Atomix halcsalik webáruháza
DOVIT Fishing