Pénzügyőr SE

Szabadidősport - Asztalitenisz szakág 2016-2017 - Archív


Szabadidősport - Asztalitenisz szakág 2016-2017 Archiv eredmények


1-es csapat:

1. Pénzügyőr SE - HCTC-M-K AK II.-Wasabi 7:9
Szeptember 05. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
2. SZUFLA SE IV. - Pénzügyőr SE 13:3
Szeptember 15. csütörtök 18:30 XIV. Kafka Margit köz 6. (Ált.Isk.)
3. Pénzügyőr SE - SZÜV ASE I. 6:10
Szeptember 19. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
4. Shopsport SE - Pénzügyőr SE 7:9
Szeptember 26. hétfő 18:00 XIV. Istvánmezei út 1-3.
5. Pénzügyőr SE - ESMTK V. 8:8
Október 3. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
6. KFKI SK. III. - Pénzügyőr SE 11:5
Október 10. hétfő 18:00 XII. Konkoly Thege út 29-33.
7. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE VII. 9:7
Október 17. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
8. Lendület SE I.-Ybl Tervező - Pénzügyőr SE 13:3
Október 27. csütörtök 18:00 V. Bécsi u. 1. (1/2 em. 37 kcs.)
9. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE VI.-Dunaholding 8:8
Október 31. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
10. Sanitas-Budó SE VI. - Pénzügyőr SE 6:10
November 8. kedd 18:45 II. Marczibányi tér 13.
11. Pénzügyőr SE - Ikarus BSE II. 10:6
November 14. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
12. KSI SE VI. - Pénzügyőr SE 10:6
November 21. hétfő 18:00 XIV. Istvánmezei út 1-3.
13. Pénzügyőr SE - Puskás DSK II. 8:8
November 28. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
14. Pénzügyőr SE - ABC Centerline III.
December 5. hétfő 18:30 Elnök u. 1.
15. Ferencvárosi Vasutas SK - Pénzügyőr SE
December 14. szerda 18:00 IX. Péceli u. 2.

2-es csapat:

1. Pénzügyőr SE - Herkules Neting team SE II. 16:0
Szeptember 5. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
2. ÁNY Biztonsági Nyomda SK II. - Pénzügyőr SE 10:6
Szeptember 15. csütörtök 18:30 XIV. Szőnyi út 2.
3. Pénzügyőr SE - Hidegkúti SC-Klebelsberg IV. 12:4
Szeptember 19. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
4. Szent Pál Akadémia-HSE II. - Pénzügyőr SE 4:12
Szeptember 30. péntek 18:00 X. Száva u. 1.
5. Pénzügyőr SE - PDSK-Csintalan-párducok 12:4
Október 3. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
6. Belvárosi Asztalitenisz SE IV. - Pénzügyőr SE 7: 9
Október 11. kedd 18:00 V. Kálmán Imre u. 10.
7. Pénzügyőr SE - Budai XI SE VIII.-Mafilm 12:4
Október 17. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
8. mozgovideo.hu SK - Pénzügyőr SE 8:8
Október 25. kedd 18:00 XII. konkoly Thege út 29-33.
9. Pénzügyőr SE - Szigeti SK II. 11:5
Október 31. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
10. Szivárvány BSK I. - Pénzügyőr SE 3:13
november 9. szerda 18:30 X. porcelán u. 3-5.
11. Pénzügyőr SE - Hidegkúti SC-Klebelsberg I. 4:12
November 14. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
12. Angyalföldi Meteor SK - Pénzügyőr SE 9:7
November 25. péntek 18:30 X. Porcelán u. 3-5.
13. Pénzügyőr SE - BVSC-Zugló Sportiskola VI. 6:10
November 28. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
14. Pénzügyőr SE - Dunakanyar Asztalitenisz SK
December 5. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
15. Csepel-Sziget SE I. - Pénzügyőr SE
December 14. szerda 17:30 XXI. Táncsics Mihály u. 92-96.

3-as csapat:

1. PDSK-Csintalan Csibék - Pénzügyőr SE 1:15
Szeptember 9. péntek 17:30 XVI. Újszász u. 108. (BGF)
2. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE X. 8:8
Szeptember 13. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
3. MTSE II. - Pénzügyőr SE 7: 9
Szeptember 19. hétfő 18:00 XII. Tamási Áron u. 64.
4. Pénzügyőr SE - BKV Előre SC IV. 5: 11
Szeptember 27. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
5. x - Pénzügyőr SE
Nincs játék
6. Pénzügyőr SE - Dorsum SK 16:0
Október 11. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
7. Kolonics Sportiskola - Pénzügyőr SE 1:15
Október 21. péntek 17:30 XXII. Tompa u. 2-4.
8. Pénzügyőr SE - Dunakeszi vidám fiúk SK 9:7
Október 25 kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
9. Pingpongvár SK - Pénzügyőr SE 7:9
November 4. péntek 18:00 XII. Tamási Áron u.64
10. Pénzügyőr SE - x
Nincs játék
11. Agrár SE - Pénzügyőr SE 1:15
November 15. kedd 18:30 II. Zilah u. 3.
12. KFKI Petőfi női - Pénzügyőr SE 10:6
November 21. hétfő 18:00 XIV. Istvánmezei út 1-3.
13. Pénzügyőr SE - Csepel-Sziget SE II. 14:2
November 29. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.
14. x - Pénzügyőr SE
Nincs játék
15. Pénzügyőr SE - ÁNTSZ-Károlyi I.
December 13. kedd 18:00 VIII. Elnök u. 1.

4-es csapat:

1. Zuglói pingpongosok - Pénzügyőr SE 0: 16

2. Pénzügyőr SE - PDSK Csintalan-Tornádó 14:2
Szeptember 12. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
3. Csepeli Vállalkozók SE III. - Pénzügyőr SE 5:11
Szeptember 22. csütörtök 18:00 XXI. Központi út 17-19.
4. Pénzügyőr SE - x
Nincs játék
5. Brumi szöcske team II. - Pénzügyőr SE 6:10
Október 3. hétfő 18:00 IX. Üllői út 119.
6. Pénzügyőr SE - KFKI Petőfi VI. 6:10
Október 10. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
7. MTSE III. - Pénzügyőr SE 6:10
Október 18. kedd 18:00 XII. Tamási Áron u. 64.
8. Pénzügyőr SE - ÁNTSZ-Károlyi II. 12:4
Október 24. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
9. Szivárvány BSK II. - Pénzügyőr SE 2:14
November 2. szerda 18:30 X. porcelán u. 3-5.
10. Pénzügyőr SE - Budai XI. SE XI. 14:2
November 7. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.
11. x - Pénzügyőr SE
Nincs játék
12. Pénzügyőr SE - Csepel-Sziget SE III. 12:4
November 23. szerda 17:30 XXI. Táncsics Mihály u. 92-96.
13. Külvárosi PC - Pénzügyőr SE
December 1. csütörtök 18:00 IV. Váci út 102.
14. Hidegkúti SC-Klebelsberg V. - Pénzügyőr SE
December 8. csütörtök 18:00 II. Templom u. 2-10.
15. Pénzügyőr SE - FKFV VI.-Justitia
December 12. hétfő 18:00 VIII. Elnök u. 1.


Keresés Pénzügyőr SE

Események a hónapban: 17

HKSCPSV



124
5689
12131516
192021222325
26272931

Csapatbajnokságok eredménye - 2020-2021

ARCHÍVUM

Támogatóink

Nemzeti Adó -és Vámhivatal
Budapest Airport- repülőjegy vásárlás
Hungrana Keményítő- és Izocukorgyártó és Forgalmazó Kft.
Futanet
GEOINFORM
Gilda Max
Spuri Futóbolt
Sportegyesületek Országos Szövetsége
Velossimo Kft.
Smart Int Magyarország Kft.
Eurovéd Security Zrt.
LV International Kft
Morihana
Atomix halcsalik webáruháza
DOVIT Fishing
Praktiker