Röplabda - KÖZLEMÉNY

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
KÖZLEMÉNY

A Magyar Röplabda Szövetség 2020. 03. 11-től érvénybe lépett rendelete alapján, az összes versenysorozatát felfüggeszti. Magyarország Kormánya 2020. 03. 16-tól elrendelte az iskolák és tanintézmények bezárását, a távoktatás bevezetését.
A bejelentésekkel összhangban és a sportolóink védelme érdekében, a Pénzügyőr Sportegyesület röplabda szakosztálya határozatlan ideig a csapatok edzéseit beszünteti. Az edzők szakmailag egyeztetett tematika szerint házi edzéstervet dolgoznak ki, amit a játékosok egyénileg otthoni körülmények között kötelesek elvégezni.
A versenyrendszer újra indulásáról, az edzések újra kezdéséről időben tájékoztatunk mindenkit.

Köszönettel,
Pénzügyőr Röplabda Szakosztály

Az év első veresége

A CEV Challenge Cup negyeddöntőjének első mérkőzése után, illetve a Magyar Kupa fináléjának győzelme után fáradtan és megfogyatkozva kellett még a bajnokságban is helytállnia csapatunknak. Az első szettet sokkal határozottabban kezdte a hazai csapat, amelynek az eredménye 25:16 lett. A második játékban fiataljaink bizonyíthatták rátermettségüket a tavalyi bajnok ellen. Sajnos a második játékban sem úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt mi szerettük volna, ami egy újabb hazai sikert hozott. A harmadik szett indult a legszorosabban, de a rutinosabb csapat sikeresen megnyerte azt is.
Gratulálunk a Kazincbarcika csapatának.

Szettek eredményei:
25:16
25:15
25:21

A mérkőzés részleteit az alábbi linken olvashatják.

[link]

Hajrá Pénzügyőr!

Magyar Kupa Győztes a Pénzügyőr csapata

A Pénzügyőr SE története során megnyerte az első Magyar Kupáját.

Részletekért kattintson az alábbi linkre:

[link]

CEV Challenge Cup 2020 Pénzügyőr BUDAPEST - Sporting Club LISBOA

A CEV Challenge Cup negyeddöntőjének első mérkőzésén hazai pályán fogadtuk a Sporting Club LISBOA csapatát.