NB III. Duna csoport 14. forduló
2012.11.17. (szombat) 13:00 óra,
Pénzügyőr SE - Viadukt SE Biatorbágy 1-3 (0-1)

Pasarét, 300 néző. Vezette: Rózsa J. (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(4) – Mayer B.(6), Bíró J.(5), Nemes R.(6), Praczkó I.(8) – Szigeti A.(3), Szikes P.(5), Varga-Sebestyén B.(4), Kovács P.(3) – Lőrinczy S.(4), Kozarek A.(4).

Csere: Kovács P. helyett Meggyes B.(5) az 57., Szigeti A. helyett Pápai A.(5) az 57. és Praczkó I. helyett Salamon S.(-) a 85. percben.

Gólszerző: Varga D. a 42., Szép I. az 55., Kozarek A. a 67. és Kőbányai R. a 80. percben.

Sárga lap: Mayer B. a 39. percben.

Szikes Péter büntetőjét Retezi Károly a 45. percben kiütötte!

42. perc: Varga D. egyéni akció végén 11 méterről lőtt a jobb alsó sarokba. 0-1

55. perc: Szögletrúgást követően Szép I. 8 méterről senkitől sem zavartatva fejelte a labdát a léc alá. 0-2

67. perc: Szikes baloldali szabadrúgását Kozarek A. közvetlen közelről lötte a kapu közepébe. 1-2

80. perc: Egy előrevágott labdával Kőbányai R. tört kapura és a kapust is kicselezve a gólvonalig sétált a labdával. 1-3

Vatai Attila: Gratulálok a vendégeknek!