Nem sok hiányzott győzelmünkhöz, de végül ezúttal sem úsztuk meg kapott gól nélkül

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
NB III. Duna csoport 12. forduló
2012.11.03. (szombat) 13:30 óra, Pasarét, Pénzügyőr SE Sporttelep
Pénzügyőr SE - Érdi VSE 1-1 (1-0)

Pasarét, 200 néző. Vezette: Bodac T. (8)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(6) – Szigeti A.(6), Sokolowski A.(6), Nemes R.(7), Praczkó .(7) – Kovács P.(5), Gyürki G.(6), Szikes P.(7), Varga-Sebestyén B.(5) – Lőrinczy S.(7), Kozarek A.(7).

Csere: Kovács P. helyett Mag K.(5) a 71., Lőrinczy S. helyett Pinkóczi K.(-) a 73. és Varga-Sebestyén B. helyett Bíró J.(-) a 81. percben.

Gólszerző: Kozarek A. a 22. és Nagy A. a 84. percben.

Sárga lap: Gyürki G. 90. percben.

22. perc: Lőrinczy fordult le védőjéről a felezővonalnál, majd a jobboldalon megiramodott és remekül tálalt az érkező Kozarek A. elé, aki 13 méterről egyből a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0

84. perc: Baloldali szabadrúgást követően Nagy A. 5 méterről fejjel csúsztatta a labdát a bal alsó sarokba. 1-1

Vatai Attila: Tartalmas mérkőzést játszottunk a tavalyi bajnok ellen, dolgozunk tovább!