NB III. Duna csoport 11. forduló
2012.10.28. (vasárnap) 13:30 óra, Csepel SC Stadion, XXI. ker. Béke tér
Indotek Csepel FC - Pénzügyőr SE 1-1 (0-1)

Béke tér, 200 néző. Vezette: Faragó M. (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(7) – Szigeti A.(6), Sokolowski A.(6), Nemes R.(7), Praczkó (6) – Bíró J.(5), Gyürki G.(5), Szikes P.(5), Pinkóczi K.(5) – Abou Warda R.(5), Kozarek A.(5).

Csere: Pinkóczi K. helyett Varga-Sebestyén B.(-) a 71., Abou Warda R. helyett Kovács P.(-) a 73. és Szikes P. helyett Balázs T.(-) a 78. percben.

Gólszerző: Szikes P. (11-esből) a 10. és Korozmán N. a 61. percben.

Sárga lap: Nemes R. 32., Kozarek A. a 34., Pinkóczi K. a 65., Abou Warda R. a 70. és Varga-Sebestyén B. a 80. percben.

16. perc: Kozareket egy beadás után lerántották a 16-oson belül és a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Szikes P. magabiztosan értékesítette. 0-1

61. perc: Szigeti röviden mentett fejjel és Korozmán N. 17 méteres lövése egy védőn megpattant és az elmozduló kapus mellett a kapu közepébe gurult. 1-1

Vatai Attila: A csepeli stadionban senkinek sem könnyű, nekünk sem volt az, a megszerzett egy pontot ezért nagyon meg kell becsülni.