Kihagytuk a 11-est és a helyzeteket, mely a végén megbosszulta magát

NB III. Duna csoport 9. forduló

2012.10.13. (szombat) 15:00 óra, 2040 Budaörs,

Budaörsi SC - Pénzügyőr SE 1-0 (0-0)

Budaörs, 200 néző. Vezette: Mozsár G. (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(0) – Praczkó I.(6), Sokolowski A.(5), Bíró J.(6), Pinkóczi K.(5) – Mag K.(6), Gyürki G.(6), Szikes P.(5), Varga-Sebestyén B.(4) – Lőrinczy S.(4), Kozarek A.(5).

Csere: Varga-Sebestyén B. helyett Meggyes B.(-) a 80., Lőrinczy S. helyett Abou Warda R.(-) a 82. és Szikes P. helyett Pápai Á.(-) a 90. percben.

Gólszerző: Tüske R. a 88. percben.

Sárga lap: Szikes P. az 53. percben.

Szikes Péter büntetőjét Németh Viktor a 10. percben hárította!

88. perc: Baloldali beadást követően a védők elvétették a labdát, amelyet a hosszú oldalon helyezkedő Tüske R. lekezelt, majd a védőjét beforgatva 5 méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtte a labdát. 1-0

Vatai Attila: Drámaian alakult számunkra a mérkőzés, hiszen a kihagyott 11-esen kívül is voltak lehetőségeink, és amikor kissé bosszankodni kezdtünk magunkban, hogy ez a meccs döntetlen lesz, Tüske megszúrt minket…