A Vasló ellen nyargalt az első helyre a Pénzügyőr

2012.10.06. (szombat) 15:00 óra Pasarét, Pénzügyőr SE Sporttelep
Fotó: Szécsi József

Pénzügyőr SE - XVII. KER. RTK-Vasló 2-1 (0-0)

Pasarét, 200 néző. Vezette: Jakab G. (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(6) – Mayer B.(5), Sokolowski A.(7), Bíró J.(7), Pinkóczi K.(6) – Jung M.(6), Gyürki G.(7), Szikes P.(6), Varga-Sebestyén B.(5) – Lőrinczy S.(5), Kozarek A.(7).

Csere: Mayer B. helyett Pápai Á.(5) a 46., Varga-Sebestyén B. helyett Balázs T.(-) a 81. és Lőrinczy S. helyett Praczkó I.(-) a 89. percben.

Gólszerző: Kozarek A. a 62., Gyürki G. a 71. és Igrici D. a 82. percben.

Sárga lap: Varga-Sebestyén B. a 38. percben.

62. perc: Varga-Sebestyén szögletét a hosszú oldalon jókor érkező Kozarek A. 5 méterről a kapu jobb sarkába fejelte. 1-0

71. perc: Kozarek végzett el bedobást a vendégek térfelének közepén. Remekül dobta a labdát a kiugró Gyürki G. elé, aki bevezette a 16-oson belülre, majd a vetődő kapus felett a háló közepébe lőtte a labdát. 2-0

82. perc: Szögletrúgást követően elaludt a pasaréti védelem és Igrici D. 7 méterről a kapu bal sarkába helyezte a labdát. 2-1

Vatai Attila: Szervezetten játszó vendégcsapatot győztünk le, a második félidei játékunk alapján megérdemelten.