Megtört a "budafoki átok"

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
Nemes kiállítása miatt tíz főre olvadva, a sírból hoztuk vissza a három pontot.

NB III. Duna csoport 7. forduló
2012.09.29. (szombat) 15:00 óra Budafoki MTE Sporttelep, 1222 Budapest, Promontor utca 89/a

Budafoki LC - Pénzügyőr SE 2-3 (1-0)

Promontor utca, 200 néző. Vezette: Ákos D. (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(5) – Mayer B.(5), Sokolowski A.(4), Nemes R.(5-2=3), Pinkóczi K.(5) – Szigeti A.(4), Gyürki G.(5), Szikes P.(5), Varga-Sebestyén B.(4) – Lőrinczy S.(5), Abou Warda R.(4).

Csere: Mayer B. helyett Balázs T.(5) a 46., Szigeti A. helyett Kozarek A.(5) az 52. és Abou Warda R. helyett Bíró J.(5) az 59. percben.

Gólszerző: Csabai T. a 35., Lőrinczy S. a 48., Varga R.(11-esből) az 58., Szikes P. (11-ből) a 80. és Fábián Z.(öngól) a 83. percben.

Sárga lap: Pinkóczi K. az 55 percben.

Piros lap: Nemes R. az 57 percben.

35. perc: Csabai T. kapott remek kiugratást a jobboldalon, lövésébe Hajdú kapus még bele tudott érni, de a labda a kapuba vánszorgott.1-0

48. perc: Lőrinczy S. elé pattant a labda, aki 23 méterről habozás nélkül a jobb sarokba bombázta a pettyest. 1-1

58. perc: Egy ártalmatlan szituáció után a játékvezető a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Varga R. magabiztosan értékesítette. 2-1

80. perc: Jobboldali szögletrúgás után a játékvezető ismét a 11-es pontra mutatott! A megítélt 11-est Szikes P. a jobb sarokba vágta. 2-2

83. perc: Szikes P. végzett el szabadrúgást a balösszekötő helyéről 30 méterre a kaputól. A beívelt labda a menteni igyekvő Fábián Z. fején megcsúszott és így a bal alsó sarokban kötött ki. (öngól) 2-3

Vatai Attila: Csak a három pontnak örülhetünk, de annak nagyon! A szimpatikus budafokiaknak gratulálunk a 100. születésnaphoz és a továbbiakban sikeres szereplést kívánunk!

Fotó/ Grafika: Szabó István (Topi)