Pénzügyőr SE

Asztalitenisz eredmények 2020.09.05-2020.10.03 NBI, NBII, Budapest NBIII

 Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban 

Férfi NB I. Nyugat

3. forduló

Dunaújvárosi ASE I. Pénzügyőr SE I. 6 : 8

Dunaújváros, Kodály Z. út 7., Ált. Isk., 2020-09-19 11:00:00
Furka Attila
Szabó Attila : Gelléri Zoltán
Simon Ferenc 0:3
Kovács Domonkos
Németh Márton : Agócs Péter
Zsiga Bulcsú 3:1
Szabó Attila : Zsiga Bulcsú 0:3
Németh Márton : Agócs Péter 0:3
Furka Attila : Simon Ferenc 0:3
Kovács Domonkos : Gelléri Zoltán 3:1
Szabó Attila : Agócs Péter 0:3
Németh Márton : Simon Ferenc 0:3
Furka Attila : Gelléri Zoltán 0:3
Kovács Domonkos : Zsiga Bulcsú 3:1
Szabó Attila : Simon Ferenc 0:3
Németh Márton : Gelléri Zoltán 3:0
Furka Attila : Zsiga Bulcsú 3:2
Kovács Domonkos : Agócs Péter 3:2


4. forduló

Pénzügyőr SE I. CVSE-Swietelsky Future FM II. 10 : 4

Budapest XIV., Róna u. 86-100., 2020-10-03 16:00:00
Gelléri Zoltán
Simon Ferenc : Dávid Kárász
Iván Bertold 3:2
Agócs Péter
Zsiga Bulcsú : Nyírő József
Baranyai Domonkos 2:3
Simon Ferenc : Nyírő József 3:0
Gelléri Zoltán : Baranyai Domonkos 3:0
Zsiga Bulcsú : Dávid Kárász 3:1
Agócs Péter : Iván Bertold 3:0
Simon Ferenc : Baranyai Domonkos 3:0
Gelléri Zoltán : Dávid Kárász 3:1
Zsiga Bulcsú : Iván Bertold 2:3
Agócs Péter : Nyírő József 2:3
Simon Ferenc : Dávid Kárász 3:0
Gelléri Zoltán : Iván Bertold 3:1
Zsiga Bulcsú : Nyírő József 3:2
Agócs Péter : Baranyai Domonkos 1:3




NB II. Dél-Kelet

1. forduló



Pénzügyőr SE Békési TE II. 5 : 13
1149 Budapest, Róna u.86., 2020-09-05 16:00:00
Király Gábor
Töltl Márton : Vizsnyai Dávid Imre
Bunda Szabolcs 2:3
Vadász Csaba
Makranczi László Zsolt : Biedermann Dániel
Roszik Bence 3:0
Király Gábor : Vizsnyai Dávid Imre 3:0
Makranczi László Zsolt : Bunda Szabolcs 3:1
Vadász Csaba : Roszik Bence 2:3
Töltl Márton : Biedermann Dániel 1:3
Király Gábor : Bunda Szabolcs 3:0
Makranczi László Zsolt : Roszik Bence 0:3
Vadász Csaba : Biedermann Dániel 2:3
Töltl Márton : Vizsnyai Dávid Imre 2:3
Király Gábor : Roszik Bence 2:3
Makranczi László Zsolt : Biedermann Dániel 1:3
Vadász Csaba : Vizsnyai Dávid Imre 1:3
Töltl Márton : Bunda Szabolcs 3:0
Király Gábor : Biedermann Dániel 0:3
Makranczi László Zsolt : Vizsnyai Dávid Imre 2:3
Vadász Csaba : Bunda Szabolcs 2:3
Töltl Márton : Roszik Bence 2:3


3. forduló

Floratom Szegedi AC II. Pénzügyőr SE 13 : 5
Szeged, Déryné u.7., 2020-09-19 14:00:00
Gazdag Károly
Sipos Attila : Stircz Kristóf
Makranczi László Zsolt 3:1
Kancsár Attila dr.
Kardos István : Kisgéczi Domonkos
Király Gábor 3:0
Sipos Attila : Stircz Kristóf 3:0
Gazdag Károly : Kisgéczi Domonkos 3:0
Kancsár Attila dr. : Király Gábor 3:1
Kókai Szabolcs : Makranczi László Zsolt 0:3
Sipos Attila : Kisgéczi Domonkos 3:1
Gazdag Károly : Király Gábor 3:2
Kancsár Attila dr. : Makranczi László Zsolt 3:2
Kókai Szabolcs : Stircz Kristóf 0:3
Kardos István : Király Gábor 3:1
Gazdag Károly : Makranczi László Zsolt 3:2
Kancsár Attila dr. : Stircz Kristóf 3:2
Kókai Szabolcs : Kisgéczi Domonkos 1:3
Kardos István : Makranczi László Zsolt 3:2
Gazdag Károly : Stircz Kristóf 3:2
Kancsár Attila dr. : Kisgéczi Domonkos 0:3
Kókai Szabolcs : Király Gábor 1:3


NBIII. Budapest

1. forduló

Pénzügyőr SE III. BVSC-Zugló SI II. 10 : 6
1149 Bp. Róna u. 86., 2020-09-09 18:00:00
Bárány Zsolt : Kajcsa Tamás 3:0
Seres Árpád : Stefán Ábel 1:3
Jakab György : Cseri Ádám 1:3
Barabás Iván : Biró Bálint 2:3
Bárány Zsolt : Stefán Ábel 1:3
Seres Árpád : Cseri Ádám 3:1
Jakab György : Biró Bálint 0:3
Barabás Iván : Kajcsa Tamás 3:0
Bárány Zsolt : Cseri Ádám 3:1
Seres Árpád : Biró Bálint 2:3
Jakab György : Kajcsa Tamás 3:1
Barabás Iván : Stefán Ábel 3:0
Bárány Zsolt : Biró Bálint 3:2
Seres Árpád : Kajcsa Tamás 3:0
Jakab György : Stefán Ábel 3:0
Barabás Iván : Cseri Ádám 3:0

4. forduló

Pénzügyőr SE III. MTK-Budapest 15 : 1
1149 Bp. Róna u. 86., 2020-09-30 18:00:00
Bárány Zsolt : Bálint Sándor 3:0
Seres Árpád : Pigniczki László 3:0
Barabás Iván : Vári-Kakas Andor 3:2
Jakab György : Vida Dávid 3:1
Bárány Zsolt : Pigniczki László 3:0
Seres Árpád : Vári-Kakas Andor 3:2
Barabás Iván : Vida Dávid 0:3
Jakab György : Bálint Sándor 3:0
Bárány Zsolt : Vári-Kakas Andor 3:1
Seres Árpád : Vida Dávid 3:0
Barabás Iván : Bálint Sándor 3:1
Jakab György : Rogács Erik Richárd 3:0
Bárány Zsolt : Vida Dávid 3:0
Seres Árpád : Bálint Sándor 3:0
Barabás Iván : Rogács Erik Richárd 3:0
Jakab György : Vári-Kakas Andor 3:2







Keresés Pénzügyőr SE

Események a hónapban: 7

HKSCPSV




123
45678910
111214151617
1820212224
252627282931

Csapatbajnokságok eredménye - 2020-2021

ARCHÍVUM

Véletlenszerű Képek

2018. Ergo OB
Vitorlás- és Vízisport Szakosztály - 2018. Ergo OB
Képek: 3

Támogatóink

Nemzeti Adó -és Vámhivatal
Budapest Airport- repülőjegy vásárlás
Hungrana Keményítő- és Izocukorgyártó és Forgalmazó Kft.
Futanet
GEOINFORM
Gilda Max
Spuri Futóbolt
Sportegyesületek Országos Szövetsége
Velossimo Kft.
Smart Int Magyarország Kft.
A FERROBETON Zrt. az ország egyik legnagyobb beton- és vasbetonelem előre gyártó vállalata.
LV International Kft
Morihana
Atomix halcsalik webáruháza
DOVIT Fishing
Praktiker