Győzelem hazai pályán a BDO Haasrode LEUVEN csapata ellen

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
Győzelem az első mérkőzésen!

Szerda délután lejátszottuk a CEV Challenge Cup első fordulóját. Már előre tudni lehetett, hogy egy rendkívül nehéz mérkőzés fog ránk várni. Az elején magabiztos játékkal hoztuk a pontokat, majd az apróbb hibákat könyörtelenül kihasználta a vendég csapat, így jöhetettek az extra pontok. A ráadásban jobban tudtunk koncentrálni és sikeresen megnyertük azt, 26:24-re. Jöhetett a második játék, amely hasonlóan játszódott le, mint az első. Többségében mi irányítottunk a mérkőzést, de a belga csapat nem adta fel egy pillanatig sem. A második játékot 25:23-ra megnyertük, amely mutatta a mérkőzés kiegyenlítettségét. A harmadik szettben sajnos alább hagyott a koncentrációnk és ezt kihasználva magabiztos játékkal nyerni tudtak a vendégek, 18:25-re.Szerencsére feltudtuk magunkat szívni a negyedik játékra, ahol imponáló pont különbséggel nyerni tudtunk 25:14-re.

A következő mérkőzésünket Belgiumba fogjuk játszani 2020.02.12-én 20:30-kor. Idegenben elég két szettet nyernünk, ahhoz hogy továbbjussunk, de ez egy nagyon nehéz feladat lesz!

Addig sem maradunk mérkőzés nélkül, hiszen vasárnap 17:00 órakor hazai pályán fogadjuk a Kecskemét csapatát. A mérkőzésre sok szeretettel várunk mindenkit!