Győzelemmel kezdtük az új évet

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
A mai napon lejátszottuk az első bajnokinkat a 2020-as esztendőben. A mérkőzést az U20-as Magyar Utánpótlás Válogatott ellen játszottuk. Az első szettet fölényesen megnyertük, majd a második és harmadik szettben fiataljaink is bizonyíthattak. Ez sikerült is, hiszen a mérkőzést 0:3-ra megnyertük, melynek köszönhetően győzelemmel kezdtük ezt az évet is.

Szettek eredményei:

Első szett: 13:25
Második szett: 22:25
Harmadik szett: 20:25

Kezdő csapatok:

Magyar U20-as Utánpótlás Válogatott: 5 - Boa Szabolcs / 6 - Tomanóczy Bálint / 7 - Péter Benedek / 8 - Iván Bence / 13 - Mikuláss Marcell / 16 - Laczi Dominik / 20 - Balázs Bálint (L)
Pénzügőr SE: 6 - Magyar Bálint (C) / 8 - Kovács Zoltán / 12 - Kiss Dániel / 15 - Flachner Dániel / 17 - Rása Alex / 18 - Reffatti Da Costa Willian / 4 - Jorge Bruno Feliciano (L)

Reffatti Da Costa Willian - 11 pont

A következő mérkőzésünket hazai pályán fogjuk játszani a Debrecen csapata ellen. A mérkőzés 17:00 órakor fog kezdődni a Pénzügyőr Sportcsarnokában.