Az eddig nyeretlen Vasló nyerte a vasárnapi derbit

Sorozatban harmadik bajnoki vereségünkkel nehéz helyzetbe kerültünk.

NB III. Duna csoport 23. forduló
2013.04.21. (vasárnap) 17:00 óra,

XVII. KER. RTK-Vasló - Pénzügyőr SE 2-1 (2-0)

Péceli út, 100 néző. Vezette: Jakab Géza (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(5) – Tóth G.(5), Sokolowski A.(5), Tóth M.(4), Praczkó I.(5) – Szigeti A.(4), Patakfalvi B.(4), Bíró J.(4), Pinkóczi K.(4) - Kozarek A.(4), Abou Warda R.(5).

Csere: Pinkóczi K. helyett Havrán G.(5) a 46., Tóth M. helyett Kayali V.(5) a 46. és Patakfalvi B. helyett Varga-Sebestyén B.(-) a 80. percben.

Gólszerző: Petruska Victor-Romario a 7.,Vitárius Cs. a 39. és Havrán G. a 92. percben.

Sárga lap: -

7. perc: Labdát vesztettek a vendégvédők a saját kapujuk előtt Victor-Romario 20 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0
39. perc: Jobboldali beadást követően a rövid saroknál remekül érkező Vitárius Cs. 5 méterről a bal sarokba pörgette a labdát. 2-0
92. perc: Szögletrúgást követően Havrán G. 7 méterről a jobb sarokba fejelte a labdát. 2-1

Vatai Attila: Begörcsöltünk és nagyon távol kerültünk álmainktól.