Férfi kézilabda eredmények - 14 -17. forduló

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
Férfi felnőtt NB II Eredmények

15. forduló Pénzügyőr SE - XVI. Ker. KMSE 33:26

Végre ez egy olyan nap volt, amikor mindenki a legjobb formáját hozta magával. Remek kapusteljesítményekkel, valamint eredményes támadójátékkal megérdemelten győzték le ellenfelüket a fiúk. Csak így tovább!
Pénzügyőr SE: Komáromi 9, Varga 7, Szabó 4, Váradi 4, Csatlós 2, Fazekas 2, Gyöngyösi 2, Karvalics 1, Dr. Tobak 1, Zsoldos 1, Bak, Borgulya, Gaál, Kalácska, Kováts, PadosVezetőedző: Szögi Gábor

16. forduló Tököl KSK - Pénzügyőr SE 36:31

Csapatunk végig harcosan igyekezett helytállni a Tököl otthonában, sajnos ezúttal a nagyobb rutin a végjátékban a hazaiak javára billentette a mérleget. Mégis egy ilyen vereség után emelt fővel jöhettünk le a pályáról.
Pénzügyőr SE: Fazekas 9, Gyöngyösi 5, Varga 5, Vidács 4, Csatlós 2, Szabó 2, Bak 1, Kalácska 1, Karvalics 1, Dr. Tobak 1, Banga, Borgulya, Farkas, Kováts, Tokai, ZsoldosVezetőedző: Szögi Gábor

17. forduló Pénzügyőr SE - MAFC ASI 34:26

Csapatunk egy rendkívül indulatos és harcos mérkőzésen 8 gólos győzelmet aratott a vendégek felett. Ezzel is bizonyítva, hogy egy mérkőzést lőtt gólokkal, és nem durvasággal lehet megnyerni.
Pénzügyőr SE: Molnár 7, Váradi 6, Varga 5, Csatlós 4, Fazekas 3, Gyöngyösi 3, Szabó 2, Kalácska 1, Komáromi 1, Kováts 1, Zsoldos 1, Bak, Borgulya, Pados, Tokai, VidácsVezetőedző: Szögi Gábor

Férfi junior NB II Eredmények

16. forduló Tököl KSK - Pénzügyőr SE 28:36

Juniorjaink a Tököl otthonában is megmutatták, hogy ők bizony a dobogón akarnak állni az év végén. És minél magasabbra akarnak felkapaszkodni a dobogón.
Pénzügyőr SE: Bak 7, Banga 4, Karvalics 4, Földiák 3, Makai 3, Markó 3, Aracsi Á. 2, Fazekas 2, Hatala 2, Kováts 2, Vidács 2,Zsoldos 2, Aracsi B., Farkas, KalácskaEdző: Szűcs László

15. forduló Pénzügyőr SE - XVI. Ker. KMSE 58:32

Ezen a mérkőzésen inkább az eredmény az ami kiemelendő. Védekező játékunk igazán hagy kívánnivalót maga mögött. De vélhetően ez is jobb lesz még.
Pénzügyőr SE: Gaál 8, Hatala 7, Aracsi B. 6, Bak 6, Fazekas 6, Makai 6, Banga 5, Földiák 4, Markó 4, Aracsi Á. 3, Kalácska 3, Farkas, Karvalics, Kováts, PappEdző: Szűcs László

17. forduló Pénzügyőr SE - MAFC ASI 28:24

Junior csapatunk a MAFC csapatát fogadta, és sikerült egy négy gólos győzelmet aratniuk. Így várják a hosszú szünet utáni, igen fontos mérkőzésüket a Dunaharaszti ellen.
Pénzügyőr SE: Fazekas 7, Kalácska 4, Tokai 4, Bak 3, Banga 3, Makai 2, Földiák 1, Gaál 1, Markó 1, Vidács 1, Zsoldos 1, Aracsi B., Borgulya, Hatala, Kováts, PappEdző: Szűcs László

Férfi felnőtt Budapest I/A Eredmények

14. forduló Sirályok SE - Pénzügyőr SE II. 20:30

Második csapatunk már az első 8 percben beállította a 10 gólos különbséget (2:12) és innentől a különbség nem is nagyon változott a két csapat ellen. A téli tornához képest sokkal jobban koncentrált csapattal találta szembe magát a házigazda Sirályok csapata
Pénzügyőr SE II: Papp 9, Besenyői 7, Varga 5, Datzuk 3, Galkó 3, Horváth 2, Kiss 1, Balla Gy., Kovács, Pál, Schrötter, Szalay

15. forduló Pénzügyőr SE II. - Külker SC 31:28

Második csapatunk végig uralta a játékteret, és bár az eredmény egy szoros mérkőzésre utal, mégis egy percig nem volt kérdés, hogy mi lesz a mérkőzés végeredménye. Ezen a napon szinte mindenki végig koncentráltan játszott.
Pénzügyőr SE II: Gyulai 11, Pál 4, Varga 3,Csiba 2, Galkó 2, Horváth 2, Kilin 2, Kiss 2, Kovács 2, Balla R. 1, Balla Gy., Schrötter

16. forduló XVII. ker. Lakóhelyi SE - Pénzügyőr SE II. 27:26

Csapatunk jól kezdte a mérkőzést, a félidőben még kettővel vezetett, de sajnos a második félidő elején jött egy üresjárat, és aztán fordított az ellenfél és 3-ra növelte az előnyét. Sajnos a végén már csak egyre sikerült csökkenteni ezt a különbséget.

Pénzügyőr SE II: Nagy 8, Csiba 3, Gyulai 3,Kiss 3, Galkó 2, Pál 2, Varga 2, Horváth 1,Kilin 1, Szalay 1, Balla Gy., Balla R., Schrötter