2013.03.10. (vasárnap) 11:00 óra,
Pasarét, Vasas Sportcentrum
Pénzügyőr SE - Százhalombattai LK 2-1 (1-0)

Pasarét Vasas műfüves pálya, 200 néző. Vezette: Szűcs László (8)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(6) – Mayer B.(6), Sokolowski A.(7), Nemes R.(7), Praczkó I.(6) – Kozarek A.(5), Mag K.(5), Gyürki G.(7), Bíró J.(5), Pinkóczi K.(5) – Havrán G.(7).
Csere: Kozarek A. helyett Szikes P.(-) a 68., Pinkóczi K. helyett Varga-Sebestyén B.(-) a 74. és Havrán G. helyett Máté M.(-) a 84. percben.
Gólszerző: Gyürki G. a 41., Havrán G. a 61. és Csizmadia Z. a 62. percben.
Sárga lap: Bíró J. a 87. percben.

41. perc: Havrán - Kozarek – Gyürki G. volt a labda útja, majd az utóbbi 16 méterről a bal alsó sarokba talált. 1-0
61. perc: Hajdú indította Havrán G.-t, aki a tétovázó védők mellett 18 méterről a kapu közepébe vágta a labdát. 2-0
62. perc: Szabadrúgást követően Csizmadiai Z. 8 méterről a kimozduló Hajdú felett a kapu közepébe fejelte a labdát. 2-1

Vatai Attila: Gratulálok csapatomnak a győzelemhez, a vendégeknek pedig sok sikert kívánok a továbbiakban!