Pénzügyőr SE – Szolnoki Röplabda Akadémia 3:1 (-22, 15, 20, 17)

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban

Kőér u., 200 néző. V.: Jámbor, Bátkai-Katona.

Pénzügyőr: Kiss D. 2, Kovács S. 8, Kecskeméti 6, Bagics B. 17, Rása 12, Rozgonyi. Csere: Manoogian, Bán (liberók), Kiss N. 4, Jánossy 11. Vezetőedző: Weczera Csaba.

Szolnok: Guzmics, Fülöp P. 14, Varga Z. 5, Gönczi 11, Tamasi 10, Tóth G. 8. Csere:Farkas R. (liberó). Vezetőedző: Gulyás Ferenc.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:6, 16:15, 18:21. II. játszma: 8:6, 16:11, 21:14. III. játszma: 7:8, 16:13, 21:20. IV. játszma: 8:7, 16:10, 21:12.

Weczera Csaba: Nem felhőtlen az örömöm a győzelem után, mivel nem volt jó a csapatteljesítmény, és fejben sem voltunk mindig ott a pályán. Igaz, meghatározó emberek hiányoztak a mai találkozóról. A Szolnok csak az első játszmában tudta kihasználni a hibáinkat. A legfontosabb, hogy a következő meccsig megtanuljunk egy csapatként a pályára lépni!

Gulyás Ferenc: A csapat mindent megtett azért, hogy jó eredményt érjen el. Bíztunk benne, hogy szettet tudunk nyerni a Pénzügyőr otthonában, és örülök, hogy ez sikerült. A hozzáállás és a harci kedv szimpatikus volt. A hibák még benne vannak a játékban, de összességében jó érzésekkel utazunk haza. Gratulálok a Pénzügyőrnek, remélem, hazai pályán még jobban megrángatjuk majd az oroszlán bajuszát.