Felcsút, 200 néző. Vezette: Miráki Gábor (8)
Fotó: Szabó István (Topi)

Videoton FC II - Pénzügyőr SE 1-1 (0-1)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(6) – Mayer B.(7), Sokolowski A.(6), Nemes R.(7),
Praczkó I.(7) – Kozarek A.(7), Mag K.(6), Gyürki G.(6), Bíró J.(6), Pinkóczi K.(6) – Havrán G.(6).
Csere: Pinkóczi K. helyett Varga-Sebestyén B.(-) a 78., Gyürki G. helyett Szikes P.(-) a 79. és Havrán G. helyett Abou Warda R.(-) a 83. percben.

Gólszerző: Kozarek A. a 6. és Szabó D. a 48. percben.
Sárga lap: Kozarek A. a 48. Gyürki G. és 55.percben.

6. perc: Kozarek A. elé pattant a labda a balösszekötő helyén, aki egyből kapura
tört és 10 méterről jobbal a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 0-1
48. perc: Egy jobboldali beadást követően a hosszú oldalon jókor érkező Szabó D. 4 méterről a léc alá vágta a labdát. 1-1

Vatai Attila: Az első félidőben minden az elképzeléseink szerint alakult. A második-ban felpörögtek a hazaiak és hamar egyenlítettek, de ezután is meg-maradt a tartásunk, végig meccsben maradtunk és ugyanannyi esé-lyünk volt a győzelemre mint a Videotonnak.