Hírek - 'Röplabda'

Magyar Kupa Elődöntőjének visszavágója

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
Eljött a visszavágó ideje! 2020.01.22-én a Magyar Kupa elődöntőjének a második mérkőzését fogjuk lejátszani a Vegyész RC Kazincbarcika csapata ellen. Az első mérkőzésen 1:3-ra sikeresen nyerni tudtunk, azonban a továbbjutás még messze nem dőlt el, hiszen egy rendkívűl szervezett és jó csapatról beszélünk.
Bízunk a szurkolóinkban és abban, hogy minél többen kilátogatnak majd a mérkőzésre és szurkolásuk segítségével hasonlóan jó eredményt tudunk majd elérni, mint azt tettük az első mérkőzésen!

Mérkőzés helyszíne: 1103 Budapest, Kőér u. 2/B (Pénzügyőr Sportcsarnok)
Mérkőzés időpontja: 2020.01.22. 20:00 óra

A mérkőzés megtekintéséhez jegyvétel szükséges, amelyet a mérkőzés helyszínén lehet megvásárolni 19:00 órától!

Jegyárak:

Felnőtt: 1.000,- Ft
Diák/Nyugdíjas: 500,- Ft

A mérkőzést elő stream adáson is lehet követni, mégpedig az alábbi linken keresztül!

[link]

Sok szeretettel várunk mindenkit!
Hajrá Pénzügyőr SE!

CEV Challenge Cup 2020 Pénzügyőr BUDAPEST - BDO Haasrode LEUVEN

CEV CHALLENGE CUP-RA FEL‼️
2020.01.29-én 15:00 órakor megrendezésre kerül a legjobb nyolc közé jutásért folyó küzdelem első mérkőzése! Most egy belga csapatot kaptunk ellenfelül, akik tavaly ebben a fordulóban estek ki izraeli ellenfelükkel szemben. Reméljük, hogy ebben az évben sem lesz ez másképp, és sikerül egy jó eredményt elérnünk, amellyel magabaiztosan utazhatunk ki 2020.02.11-én Belgiumba!
A jó eredmény elérésében, viszont hatalmas szükségünk lesz rátok, szurkolókra, így kérünk mindenkit, aki ráér ebben az időpontban az látogasson ki Újpestre és szurkoljon a csapatnak!

A mérkőzés időpontja: 2020.01.29. 15:00
A mérkőzés megtekintéséhez jegyvétel szükséges, amelyet a helyszínen lehet megtenni 14:00 órától!

Jegyárak:

Hajrá Pénzügyőr!

Öt szettes mérkőzésen szereztük meg a győzelmet a VRCK csapata ellen

A Magyar Kupa után a bajnokságban is megméretettük magunkat a VRCK csapata ellen. Izgalmakban, és látványos labdamenetekben most sem volt hiány, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy a győzelemért öt szettett kellett játszaniuk a csapatoknak. A forgatókönyv hasonló volt a kupamérkőzéséhez, hiszen az első szettet magabiztosan, fölényes 10 pont különbséggel hozni tudtuk. A vendégek azonban mindenképpen törleszteni akartak és egy igencsak szoros játszmában, de egyenlíteni tudtak. Sőt a harmadik mentetet is megnyerték, amellyel átvették a vezetést. Ezek után a győzelemért játszhattak, mi pedig az egyenlítésért, illetve a döntő szett lejátszásáért. A srácok újítottak és egy fergeteges szettben nyerni tudtak. Ennek köszönhetően jöhetett a mindent eldöntő ötödik menet. A lendületünk a végéig megmaradt, így egy újabb győzelmet tudtunk aratni nagy riválisunk felett.

Kezdő csapatok:

Pénzügyőr SE: 6 - Magyar Bálint (C) / 8 - Kovács Zoltán / 12 - Kiss Dániel / 15 - Flachner Dániel / 17 - Rása Alex / 18 - Willian Reffatti Da Costa / 4 - Bruno Feliciano Jorge (L)
Vegyész RC Kazincbarcika: 3 - Juhász Péter / 6 - Páez Diaz Carlos Julio / 10 - Blázsovics Péter (C) / 14 - Braga Da Silva Marcilio Jose / 16 - Moraes Rodrigo / 18 - Dimitrios Efraimidis

Dimitrios Efraimidis - 13 pont

A következő mérkőzésünkre ismét nem kell sokat várni, hiszen a Magyar Kupa elődöntőjének a második mérkőzését szerdán, hazai pályán fogjuk lejátszani a Kazincbarcika csapata ellen.

Rangadó a Kőérben

Akkor folytatódjon a Magyar Bajnokság egy nagy presztizsű mérkőzéssel! A negyedik fordulóban az ellen a Kazincbarcika ellen fogunk játszani, akik ellen már a szerdai napon megmérkőztünk a Magyar Kupa keretei között. Akkor egy rendkívül színvonalas és izgalmas mérkőzést játszott a két csapat, melyet végül 1:3-ra sikeresen megynyertünk. Az izgalom és a szép labdamenetek a vasárnapi összecsapáson is borítékolhatóak lesznek.
Kérünk minden szurkolónkat, hogy jöjjön ki a mérkőzésre és szurkolásuk, buzdításuk segítségével kiharcoljunk ki egy újabb győzelmet.

A mérkőzés helyszíne: 1103 Bp. Kőér utca 2/B
A mérkőzés időpontja: 17:00

A mérkőzés megtekintéséhez jegyváltás szükséges, amelyeket a mérkőzés helyszínén 16:00 órától lehet megvásárolni.

Jegyárak:

Felnőtt: 1.000,- forint
Diák/Nyugdíjas: 500,- forint

A mérkőzést stream-en keresztül is követni lehet majd, mégpedig az alábbi linken keresztül!