Hírek - 'Röplabda'

Vasárnapi rangadó

Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban
A hétvégén az alapszakasz eddigi első két helyezettje csap össze egymással, amelyet a TV is közvetíteni fog. Az első mérkőzésen hazai pályán 3:2-re győzedelmeskedni tudtunk, azonban még a múltkorinál is nehezebb dolgunk lesz, hiszen Kaposváron fogunk játszani.
A mérkőzést az M4 sport is közvetíteni fogja 14:45-től.
Akik élőben is szeretnék szurkolásukkal elősegíteni a Pénzőgyőr SE győzelmét a hétvégi mérkőzésen, azok az esemény oldalán találhatnak plussz információkat:
[link]
Hajrá Pénzügyőr!

Szolnokról is elhoztuk a három pontot

Sajnos a vezetőedzőnk betegség miatt nem tudott a csapattal utazni, így nélküle kellett Szolnokon helytállni. Szerencsére ez nem zavarta meg a csapatot és magabiztos játékkal tudtuk abszolválni az első két szettet. A harmadik szett már izgalmasabbra sikerült, de nem remegtünk meg és sikeresen megnyertük azt is.

Szettek eredményei:

Első szett: 16:25
Második szett: 19:25
Harmadik szett: 24:26

Kezdő csapatok:

Szolnoki Röplabda Klub: 2 - Gazsi Gergő Zsombor / 3 - Csendes Csaba / 5 - Boa Szabolcs / 11 - Guzmics Richárd / 12 - Gönczi Imre / 17 - Banai Máté / 14 - Farkas Róbert Zsolt (Libero)

Pénzügyőr SE: 6 - Magyar Bálint (C) / 7 - Szabó Márton / 8 - Kovács Zoltán / 12 - Kiss Dániel / 15 - Flachner Dániel / 18 - Reffatti Da Costa Willian / 11 - Tordai Ábel (Libero)

[link]

A következő fordulóban Kaposvárra látogatunk, ahol hasonló eredményt szeretnék élérni, mint Szolnokon.

Öt szettes mérkőzéssel zártuk a hetet

Rendkívül szoros mérkőzést láthattunk a tegnapi nap folyamán, hiszen meglepétsre a DEAC SNK Kft. csapata két szettet, illetve az ezzel járó egy pontot is elhozta tőlünk. A mérkőzés első két szettjét megnyertük, azonban már itt is lehetett látni, hogy a debreceni csapat nem csak játszani akart egy jót otthonukban. Ezek után jött a hidegvíz, mivel a következő két szettet a vendég csapat megnyerte, amivel kiegyenlítettek. Ennek köszönhetően jött a dontő szett, ahol sikerült egy jobb játékkal megnyerni azt, így a mérkőzést is.

Első szett: 25:22
Második szett: 25:18
Harmadik szett: 16:25
Negyedik szett: 23:25
Ötödik szett: 15:8

Pénzügyőr SE: 6 - Magyar Bálint (C) / 7 - Szabó Márton / 8 - Kovács Zoltán / 12 - Kiss Dániel / 15 - Flacner Dániel / 18 - Reffatti Da Costa Willian / 10 - Hartyányi Gergő (Libero)

DEAC SNK Kft.: 2 - Remete László / 4 - Hubicska Patrik / 11 - Budai Balázs / 14 - Csizmadia János / 18 - Bagics Balázs (C) / 20 - Tóth András / 16 Mészáros Zoltán Imre (Libero)